امدادرسانی به 845 نفر حادثه دیده در سیلاب گلستانحسین احمدی روز شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا با اشاره به وارد شدن خسارت هایی به شهرستان های علی‌ آباد، آزادشهر، کلاله، مینودشت، رامیان، اطراف گرگان و گنبدکاووس عنوان کرد: در این مدت 42 تیم عملیاتی با 167 نفر نیروی امدادی برای کمک به حادثه دیدگان در نقاط مختلف استان فعالیت داشته و همچنان در آماده باش هستند.
وی با بیان اینکه در این امداد رسانی از 43 دستگاه خودرو استفاده شد، گفت: 170 تخته موکت، 380 تخته پتو، 85 کیلوگرم قند، 1210 قوطی کنسرو، 40 بسته حبوبات، 85 ست ظروف، 85 عدد کلمن، 85 قوطی روغن، 40 کیلوگرم برنج، 20 بسته چای، 50 عدد پودر لباسشویی و 40 شعله والور در بین حادثه دیدگان از سیلاب در سطح استان توزیع شده است.
مدیرعامل جمعیت هلال احمر گلستان با اشاره به مفقود بودن 2 نفر از شهروندان تصریح کرد: تلاش ها برای آگاهی از سرنوشت مفقودین همچنان ادامه دارد.
وی درخصوص علت مفقود شدن این شهروندان بیان داشت: براثر وقوع سیلاب در دهنه زرین گل علی آباد سه نفراز اعضای یک خانواده در حالی که سوار بر خودرو خود بودند، در سیلاب گرفتار شده اند که روز گذشته لاشه پراید پیدا و پیکر مادر خانواده نیز کشف شد، اما هنوز از سرنوشت پدر و فرزندش خبری در دست نیست.
3014/1648
خبرنگار: مجید میهن دوست ** انتشار: پری سالارنیاانتهای پیام /*


شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید

پاسخ دهید