بهاره کشفی مدیرکل امور مجلس و لوایح بنیاد شهید شد



به گزارش روز دوشنبه ایرنا از بنیادشهید، سیدمحمدعلی شهیدی گفت: با توجه به رویکرد رئیس جمهوری در جهت استفاده از ظرفیت و توان بانوان شایسته در مناصب اداری به ویژه فرزندان اناث تحصیل کرده و توانمند شهدای گرانقدر، این بانوی توانمند به سمت مدیرکل امور مجلس و لوایح بنیادشهید منصوب شده است.
دربخشی از حکم شهیدی رئیس بنیادشهید آمده است: بنا به پیشنهاد معاون حقوقی و امور مجلس بنیاد شهید و با عنایت به رویکرد دولت تدبیر و امید مبنی بر استفاده از ظرفیت و توان بانوان شایسته در مناصب اداری به ویژه فرزندان اناث تحصیل کرده و توانمند شهدای گرانقدر و نظر به تعهد، شایستگی، تجارب ارزنده و علاقمندی شما به جامعه ایثارگری، سرکار عالی را به سمت مدیرکل امور مجلس و لوایح منصوب می‌ نمایم.
بدون شک ایثارگران گرانقدر و خانواده معظم آنها، پشتوانه‌ های مستحکم انقلاب اسلامی، طلایه داران عرصه‌ های دفاع مقدس و حامیان حاضر در همه صحنه ‌های نظام مقدس جمهوری اسلامی هستند.
«بهاره کشفی» فرزند شهید، دارای فوق لیسانس حقوق بوده و در حال اتمام دوره دکتری در رشته حقوق بین الملل است.
وی پیش از این به عنوان مشاور و مدیر امور حقوقی در سازمان ها و شرکت های وابسته به وزارتخانه های «صنعت، معدن و تجارت» و «تعاون، کار و رفاه اجتماعی» مشغول به فعالیت بوده است.
اجتمام ** 7268 **
تنظیم: مهناز بیرانوند ** انتشار: مریم برزآبادی
*آگاهی از آخرین اخبار اجتماعی و حوادث ایران و جهان در کانال تلگرام گروه اجتماعی ایرنا:
@irnaej
https://t.me/irnaej



انتهای پیام /*










شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید

پاسخ دهید