کارگاه آموزشی کارآفرینی ویژه بانوان و جوانان روستائی برگزار می شودبه گزارش خبرنگار ایرنا کلثوم غفاری روز شنبه در جلسه کمیته بانوان و جوانان ستاد هفته دولت استان در گرگان اظهارداشت: این کارگاه در شهرستان گنبدکاووس در شرق استان و کردکوی در غرب گلستان نیز برگزار خواهد شد که در حاشیه آن از کارآفرینان برتر در حوزه های مختلف بخش زنان و خانواده و جوانان تجلیل می شود.
وی عنوان کرد: این همایش بر مبنای اقتصاد مقاومتی، تولید و اشتغال و برنامه های کمیته برگزارمی شود و دستگاه های فعال در حوزه اشتغال و کارآفرینی در این امر دخیل هستند.
به گفته وی؛ تبیین دستاوردهای نظام جمهوری اسلامی و دولت بخش دیگری از اهداف این دوره ها است.
غفاری با اشاره به اینکه این همایش و کارگاه آموزشی ششم شهریور ماه سال جاری در سالن اجتماعات اداره کل تعاون روستائی برگزار خواهد شد، گفت: عنوان اصلی همایش و کارگاه ‘زنان، اقتصاد مقاومتی، تولید و اشتغال’خواهد بود.
مدیر کل امور بانوان و خانواده استانداری گلستان افزود: تقویت مشاغل خانگی به خصوص در حوزه روستائی و احیای هنرها و حرفه های روستائی از اهداف مهم این همایش و کارگاه است.
وی همچنین از اجرای طرحهای اقتصاد مقاومتی در بقاع متبرکه استان خبر داد و گفت: چندغرفه فروشگاهی همزمان با هفته دولت در امامزاده عبدالله (س) گرگان افتتاح می شود.
3014/1648
خبرنگار: مجید میهن دوست **انتشار: پری سالارنیاانتهای پیام /*


شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید

پاسخ دهید